درباره ما

شرکت مهندسی شکیل سازه پردیس مشاور حقوقی پایه یک سازمان نظام مهندسی  ساختمان تهران است که در ادامه فعالیت گروه مهندسی شکیل سازه در سال 1390 بطور رسمی در این عرصه شروع به فعالیت نموده و تجربه ای 30 ساله را در زمینه همکاری با کارفرمایان دولتی و خصوصی در انواع پروژه های مسکونی ، اداری ،تجاری، تفریحی و  ورزشی را در کارنامه خود دارد.

هم اکنون این شرکت در کلیه زمینه ها ساختمانی از قبیل مشاوره و طراحی معماری،سازه ،تاسیسات و نظارت  و اجرای پروژه های خرد و کلان در سطح شهر تهران زیر نظر سازمان نظام مهندسی تهران فعالیت مینماید تا با تلاش و تکیه به علم روز و روشهای نوین در راستای تحقق بخشیدن به چشم انداز های روشن آینده و ارتقا کیفیت در ساخت و سازهای شهری هرچه بیشتر در توسعه کشور عزیزمان سهیم باشد.

شرکت مهندسی شکیل سازه پردیس دارای پروانه اشتغال حقوقی پایه یک در چهار رشته اصلی مهندسی معماری،مهندسی عمران، مهندسی برق و مهندسی مکانیک است و صلاحیت طراحی و نظارت در چهار رشته را دارا میباشد و هم اکنون در حال رایزنی با سازمان نظام مهندسی تهران جهت مشاوره و بازرسی HSE در پروژه های عمرانی  است. همچنین پیاده سازی مدریت یکپارچه و سیستمی مشتری مدار که سبب رضایتمندی مشتریان خواهد بود در دستور کار این شرکت قرار دارد.

بیش از 30 سال فعالیت نوآورانه همراه با خلاقیت، خوشنامی و اعتماد مشتریان و همکاران را برایمان به ارمغان آورده است.

با ما بروز و مدرن باشید.

شرکت مهندسین شکیل سازه پردیس